...

راما پارس پردازش

راما پارس پردازش

با توجه به پیشرفت عصر نوین تحولات فناوری اطلاعات در ایران و جهان شرکت  مهندسی راما پارس پردازش فعالیت خود را  با هدف پاسخگوئی به نیاز بازار و ایفای نقش مؤثر در گسترش استفاده از فناوری اطلاعات بخصوص شبکه های کامپیوتری و سیستمهای نظارتی و امنیتی آغاز نمود.

 سه مشخصه اصلی راما پارس پردازش

تخصص: این مشخصه، شکل گیری ایده ‏های موفق در رفع نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جدید به آنان را تضمین می‏ کند.
خلاقیت: هر کدام از اعضای گروه دارای خلاقیت در حیطه تخصص خود هستند. به ‏این ترتیب رویه ه‏ای ثابت و غیـر قابل تغییر در طراحی و اجرای پروژه ها حاکم نیست و طراحان گـروه برای هر پروژه، رویه ه‏ای مختص آن پروژه را در نظر خواهند گرفت.   
تجربه: اعضای گروه با تکیه بر تجربه و کارآزمودگی خود، قابلیت و توانایی انجام پروژه ‏های نظارتی و امنیتی و نظارت و کنترل از راه دور درسطوح مختلف و با ابزارهای متفاوت را دارا هستند.
اهداف شرکت
از جمله استراتـژی های کـلان  راما پارس پردازش  فعالیت در کلیه زمینـه های مرتبط با سیستم های  امنیتی ، نظارتی و مدیریتی و ارائه راه حل های جامع در زمینه فوق و در زمینه آی تی (IT)  و های تک (Hi Tech)، پشتیبانی ، تعمیر و نگهداری ، خدمات پس از فروش  و آموزش و همچنین  طراحی و ارائه راهکار در زمینه مهندسی شبکه (Passive , Active) می باشد.
اهداف گروه
 اولویت نخست رضایت مشتری از خدمات ارائه شده  سرآمدی کلیه خدمات ارائه شده نسبت به کلیه شرکت های همکار
 ارائه خدمات با بهترین کیفیت  کاهش قیمت در برابر افزایش کیفیت
 ارائه راهکارهای نوین فناوری
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های  نظارتی و امنیتی(دوربین مدار بسته و انتقال تصویر)
طراحی و پیاده سازی سالن های کنفرانس
سیستم های پیشرفته ویدئو کنفرانس
اتوماسیون کارخانجات صنعتی
هوشمند سازی منازل
مشاوره، مدیریت و  ارائه راهکار در اجرا و راه اندازی  شبکه های کامپیوتری و  سیستم های امنیتی
عقد قرارداد نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و  سیستم های  نظارتی و امنیتی (دوربین مدار بسته و انتقال تصویر)
واردات و نمایندگی انحصاری برندهای  QIHAN-KINGWAVE-GENX
تأمین تجهیزات سخت افزاری شبکه، دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی
کادر فنی

شرکت راما پارس پردازش  با تکیه بر دانش و تجربه مهندسین و کادر فنی خود و مدیریت صحیح آن‏ها توانسته ‏است در طول مدت فعالیت خود، پروژه‏ های متعددی را در زمینه ‏های مختلف فناوری اطلاعات  و سیستم های امنیتی و نظارتی  با موفقیت به انجام برساند. در حال حاضر این شرکت با بهره‏ گیری  از ده ‏ها متخصص در زمینه‏ های مختلف در عرصه سیستم مداربسته ، شبکه، امنیت و فناوری اطلاعات  به فعالیت مشغول است. پرسنل راماپارس در هر رشته و جایگاهی خود را ملزم به ارائه خدمات و محصولات در بالاترین سطح کیفی دانسته و انجام کار محوله به بهترین شکل و رضایت‏ مندی مشتریان و در یک کلام مشتری‏ مداری، مهم‏ترین اولویت آنان می باشد.


 کد آمارگیر